1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #986

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 15 ноември 2019

  TexasUS

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  213
  Допаѓања:
  129
  Поени од трофеи:
  90
 2. 21 oктомври 2019

  moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,000
  Допаѓања:
  2,249
  Поени од трофеи:
  1,692
 3. 20 oктомври 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,563
  Допаѓања:
  3,505
  Поени од трофеи:
  1,817
 4. 19 oктомври 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  259
  Допаѓања:
  486
  Поени од трофеи:
  205