1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #19

Тема:
Профитирање од форумот и грабеж на членови
 1. 20 oктомври 2019

  crazzyy84

  Gaining Experience, Машко, 35
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  192
  Поени од трофеи:
  115
 2. 19 oктомври 2019

  nikola_bb

  Intern
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  48
  Поени од трофеи:
  362
 3. 19 oктомври 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,924
  Допаѓања:
  2,286
  Поени од трофеи:
  1,602
 4. 19 oктомври 2019

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  337
  Допаѓања:
  242
  Поени од трофеи:
  205