1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #12

Тема:
Профитирање од форумот и грабеж на членови
 1. 22 oктомври 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,974
  Допаѓања:
  4,201
  Поени од трофеи:
  1,812
 2. 20 oктомври 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  733
  Допаѓања:
  788
  Поени од трофеи:
  265
 3. 20 oктомври 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 24
  Мислења:
  1,023
  Допаѓања:
  500
  Поени од трофеи:
  355
 4. 20 oктомври 2019

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  109
  Поени од трофеи:
  90
 5. 19 oктомври 2019

  ski

  Intern, Машко
  Мислења:
  77
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  20
 6. 19 oктомври 2019

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  3,022
  Допаѓања:
  3,428
  Поени од трофеи:
  1,812
 7. 19 oктомври 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,603
  Допаѓања:
  4,519
  Поени од трофеи:
  1,677
 8. 19 oктомври 2019

  Makedonec^

  Gaining Experience, Машко, 31
  Мислења:
  165
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  150
 9. 19 oктомври 2019

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  785
  Допаѓања:
  501
  Поени од трофеи:
  215
 10. 19 oктомври 2019

  Avid

  Unbeatable , од Скопје
  Мислења:
  3,920
  Допаѓања:
  5,828
  Поени од трофеи:
  1,802