1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Профитирање од форумот и грабеж на членови
 1. 20 oктомври 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  733
  Допаѓања:
  788
  Поени од трофеи:
  265
 2. 20 oктомври 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 3. 20 oктомври 2019

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,080
  Допаѓања:
  3,410
  Поени од трофеи:
  1,692
 4. 19 oктомври 2019

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,454
  Допаѓања:
  1,887
  Поени од трофеи:
  612
 5. 19 oктомври 2019

  -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 32, од Скопје
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,666
  Поени од трофеи:
  502
 6. 19 oктомври 2019

  Zippo

  On your way to fame
  Мислења:
  766
  Допаѓања:
  685
  Поени од трофеи:
  255
 7. 19 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,680
  Допаѓања:
  3,820
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 19 oктомври 2019

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 32, од Skopje
  Мислења:
  323
  Допаѓања:
  453
  Поени од трофеи:
  165
 9. 19 oктомври 2019

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  785
  Допаѓања:
  501
  Поени од трофеи:
  215