1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Профитирање од форумот и грабеж на членови
 1. 22 oктомври 2019

  martin17

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  93
  Поени од трофеи:
  100
 2. 21 oктомври 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 38, од Струмица
  Мислења:
  1,606
  Допаѓања:
  2,426
  Поени од трофеи:
  1,492
 3. 20 oктомври 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  733
  Допаѓања:
  788
  Поени од трофеи:
  265
 4. 19 oктомври 2019

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,454
  Допаѓања:
  1,887
  Поени од трофеи:
  612
 5. 19 oктомври 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,072
  Допаѓања:
  12,643
  Поени од трофеи:
  2,317
 6. 19 oктомври 2019

  Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  686
  Допаѓања:
  670
  Поени од трофеи:
  255
 7. 19 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,680
  Допаѓања:
  3,820
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 19 oктомври 2019

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,080
  Допаѓања:
  3,410
  Поени од трофеи:
  1,692
 9. 19 oктомври 2019

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  785
  Допаѓања:
  501
  Поени од трофеи:
  215
 10. 19 oктомври 2019

  Avid

  Unbeatable , од Скопје
  Мислења:
  3,925
  Допаѓања:
  5,834
  Поени од трофеи:
  1,802