1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Профитирање од форумот и грабеж на членови
 1. 20 oктомври 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  467
  Допаѓања:
  280
  Поени од трофеи:
  155
 2. 19 oктомври 2019

  zipi123

  Gaining Experience, Машко, 21, од ЛИСИЧЕ
  Мислења:
  433
  Допаѓања:
  390
  Поени од трофеи:
  155
 3. 19 oктомври 2019

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  353
  Допаѓања:
  247
  Поени од трофеи:
  205
 4. 19 oктомври 2019

  1zzy_st

  Intern, Машко, 20, од Скопје
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 5. 19 oктомври 2019

  StefAngel

  On your way to fame, Машко, 31
  Мислења:
  1,382
  Допаѓања:
  861
  Поени од трофеи:
  442