1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #25

Тема:
Предлог earphones
 1. 21 oктомври 2019

  mviktors

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  934
  Допаѓања:
  1,281
  Поени од трофеи:
  365
 2. 21 oктомври 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,038
  Допаѓања:
  1,603
  Поени од трофеи:
  355
 3. 19 oктомври 2019

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 21
  Мислења:
  1,008
  Допаѓања:
  536
  Поени од трофеи:
  305
 4. 19 oктомври 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  184
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  140
 5. 19 oктомври 2019

  martinmax

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  100