1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Профитирање од форумот и грабеж на членови
 1. 20 oктомври 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  234
  Поени од трофеи:
  155
 2. 20 oктомври 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  781
  Поени од трофеи:
  265
 3. 20 oктомври 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,550
  Допаѓања:
  3,464
  Поени од трофеи:
  1,817
 4. 20 oктомври 2019

  Abovelife

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  20
 5. 19 oктомври 2019

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  3,013
  Допаѓања:
  3,412
  Поени од трофеи:
  1,812
 6. 19 oктомври 2019

  Zippo

  On your way to fame
  Мислења:
  762
  Допаѓања:
  681
  Поени од трофеи:
  255
 7. 19 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,679
  Допаѓања:
  3,818
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 19 oктомври 2019

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 32, од Skopje
  Мислења:
  321
  Допаѓања:
  453
  Поени од трофеи:
  165
 9. 19 oктомври 2019

  Makedonec^

  Gaining Experience, Машко, 31
  Мислења:
  165
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  150
 10. 19 oктомври 2019

  steelseries

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  766
  Допаѓања:
  483
  Поени од трофеи:
  215
 11. 19 oктомври 2019

  pathfinder

  Gaining Experience
  Мислења:
  43
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  50
 12. 19 oктомври 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  356
  Поени од трофеи:
  120
 13. 19 oктомври 2019

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  980
  Допаѓања:
  1,110
  Поени од трофеи:
  330
 14. 19 oктомври 2019

  Avid

  Unbeatable , од Скопје
  Мислења:
  3,876
  Допаѓања:
  5,734
  Поени од трофеи:
  1,802
 15. 19 oктомври 2019

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,676
  Допаѓања:
  6,912
  Поени од трофеи:
  1,717
 16. 19 oктомври 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,972
  Допаѓања:
  4,203
  Поени од трофеи:
  1,812
 17. 19 oктомври 2019

  Fredy

  Unstoppable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  835
  Допаѓања:
  2,143
  Поени од трофеи:
  1,280