1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #984

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 19 oктомври 2019

  TexasUS

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  213
  Допаѓања:
  129
  Поени од трофеи:
  90
 2. 19 oктомври 2019

  deni.mitev

  Gaining Experience
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  280
  Поени од трофеи:
  245
 3. 19 oктомври 2019

  mrkela2009

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  160
  Допаѓања:
  181
  Поени од трофеи:
  140
 4. 18 oктомври 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,095
  Допаѓања:
  1,687
  Поени од трофеи:
  355
 5. 18 oктомври 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,055
  Допаѓања:
  6,032
  Поени од трофеи:
  1,802
 6. 18 oктомври 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  332
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  155
 7. 18 oктомври 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  259
  Допаѓања:
  486
  Поени од трофеи:
  205