1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #950

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 18 oктомври 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  705
  Допаѓања:
  697
  Поени од трофеи:
  265
 2. 17 oктомври 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  143
  Поени од трофеи:
  140
 3. 16 oктомври 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,395
  Допаѓања:
  2,487
  Поени од трофеи:
  1,502
 4. 16 oктомври 2019

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,715
  Допаѓања:
  7,090
  Поени од трофеи:
  1,717
 5. 16 oктомври 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  59
  Поени од трофеи:
  50
 6. 16 oктомври 2019

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,476
  Допаѓања:
  1,925
  Поени од трофеи:
  612
 7. 16 oктомври 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  314
  Допаѓања:
  275
  Поени од трофеи:
  145
 8. 16 oктомври 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  155