1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5375

Тема:
Windows 10 генерална дискусија
 1. 15 ноември 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,169
  Допаѓања:
  8,560
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 11 ноември 2019

  Justice for All

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  218
  Допаѓања:
  135
  Поени од трофеи:
  140
 3. 9 ноември 2019

  Abovelife

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  20
 4. 16 oктомври 2019

  bLaCk AnArChY

  Gaining Experience, Машко, 32
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  185
  Поени од трофеи:
  90
 5. 16 oктомври 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,565
  Допаѓања:
  3,507
  Поени од трофеи:
  1,817
 6. 16 oктомври 2019

  TexasUS

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  213
  Допаѓања:
  129
  Поени од трофеи:
  90
 7. 16 oктомври 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,084
  Допаѓања:
  6,076
  Поени од трофеи:
  1,802
 8. 16 oктомври 2019

  marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,222
  Допаѓања:
  1,509
  Поени од трофеи:
  812
 9. 16 oктомври 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,849
  Допаѓања:
  9,526
  Поени од трофеи:
  2,317
 10. 16 oктомври 2019

  Tozo8

  Gaining Experience, Машко, 26
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  92
  Поени од трофеи:
  50
 11. 16 oктомври 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,633
  Допаѓања:
  2,459
  Поени од трофеи:
  1,492
 12. 16 oктомври 2019

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,059
  Допаѓања:
  1,175
  Поени од трофеи:
  355
 13. 16 oктомври 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,934
  Допаѓања:
  2,305
  Поени од трофеи:
  1,602
 14. 16 oктомври 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  252
  Поени од трофеи:
  145
 15. 16 oктомври 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,602
  Допаѓања:
  4,537
  Поени од трофеи:
  1,677