1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #948

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 15 oктомври 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  177
  Допаѓања:
  124
  Поени од трофеи:
  90
 2. 15 oктомври 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 3. 14 oктомври 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,311
  Допаѓања:
  2,382
  Поени од трофеи:
  1,365
 4. 14 oктомври 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,356
  Допаѓања:
  9,842
  Поени од трофеи:
  1,707