1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2835

Тема:
Intel vs AMD
 1. 14 oктомври 2019

  Abovelife

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  20
 2. 14 oктомври 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  237
  Допаѓања:
  512
  Поени од трофеи:
  305
 3. 14 oктомври 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  40
 4. 14 oктомври 2019

  gamer-eddie

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  936
  Допаѓања:
  1,531
  Поени од трофеи:
  375
 5. 14 oктомври 2019

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  139
  Допаѓања:
  507
  Поени од трофеи:
  130
 6. 14 oктомври 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50
 7. 14 oктомври 2019

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  439
  Допаѓања:
  297
  Поени од трофеи:
  205
 8. 14 oктомври 2019

  julll

  Gaining Experience, 34
  Мислења:
  115
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  50
 9. 14 oктомври 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  60
 10. 14 oктомври 2019

  marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,299
  Допаѓања:
  1,591
  Поени од трофеи:
  812
 11. 14 oктомври 2019

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,469
  Допаѓања:
  3,191
  Поени од трофеи:
  1,692
 12. 14 oктомври 2019

  Dave1

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  101
  Поени од трофеи:
  80