1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #946

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 18 oктомври 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  705
  Допаѓања:
  696
  Поени од трофеи:
  265
 2. 14 oктомври 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  390
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  155
 3. 14 oктомври 2019

  mihovkris

  On your way to fame, од Неготино
  Мислења:
  1,179
  Допаѓања:
  833
  Поени од трофеи:
  305
 4. 14 oктомври 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  332
  Допаѓања:
  441
  Поени од трофеи:
  165
 5. 14 oктомври 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,446
  Допаѓања:
  10,313
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 14 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,809
  Допаѓања:
  3,974
  Поени од трофеи:
  1,702