1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4720

Тема:
Apple паметни телефони - генерална дискусија
 1. 14 oктомври 2019

  Skorp

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  327
  Допаѓања:
  258
  Поени од трофеи:
  155
 2. 14 oктомври 2019

  DelphiUser

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  907
  Допаѓања:
  955
  Поени од трофеи:
  255
 3. 14 oктомври 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  392
  Поени од трофеи:
  180
 4. 14 oктомври 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50