1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2829

Тема:
Intel vs AMD
 1. 20 oктомври 2019

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  109
  Поени од трофеи:
  90
 2. 13 oктомври 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  471
  Допаѓања:
  283
  Поени од трофеи:
  155
 3. 13 oктомври 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,178
  Допаѓања:
  8,518
  Поени од трофеи:
  2,207
 4. 13 oктомври 2019

  marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,157
  Допаѓања:
  1,450
  Поени од трофеи:
  812
 5. 13 oктомври 2019

  SmartGuru

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  342
  Допаѓања:
  321
  Поени од трофеи:
  205
 6. 13 oктомври 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,162
  Допаѓања:
  4,318
  Поени од трофеи:
  1,702