1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #904

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 13 oктомври 2019

  cipiripi

  Gaining Experience
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  317
  Поени од трофеи:
  205
 2. 13 oктомври 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,446
  Допаѓања:
  10,313
  Поени од трофеи:
  1,707
 3. 13 oктомври 2019

  Ile bocev

  Gaining Experience, Машко, 35
  Мислења:
  260
  Допаѓања:
  203
  Поени од трофеи:
  155
 4. 13 oктомври 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30