1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #893

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 10 ноември 2019

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  135
  Допаѓања:
  119
  Поени од трофеи:
  90
 2. 13 oктомври 2019

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,752
  Допаѓања:
  7,178
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 13 oктомври 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,109
  Допаѓања:
  3,776
  Поени од трофеи:
  1,817
 4. 13 oктомври 2019

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,088
  Допаѓања:
  1,195
  Поени од трофеи:
  355
 5. 13 oктомври 2019

  marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,295
  Допаѓања:
  1,588
  Поени од трофеи:
  812
 6. 13 oктомври 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,545
  Допаѓања:
  25,658
  Поени од трофеи:
  2,377