1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #882

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 13 oктомври 2019

  Ile bocev

  Gaining Experience, Машко, 35
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  203
  Поени од трофеи:
  155
 2. 13 oктомври 2019

  julll

  Gaining Experience, 34
  Мислења:
  115
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  50
 3. 13 oктомври 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  155
 4. 13 oктомври 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  585
  Допаѓања:
  986
  Поени од трофеи:
  205
 5. 13 oктомври 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  306
  Поени од трофеи:
  145
 6. 13 oктомври 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,522
  Допаѓања:
  10,509
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. 13 oктомври 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,273
  Допаѓања:
  6,367
  Поени од трофеи:
  1,802