1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #842

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 12 oктомври 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 2. 12 oктомври 2019

  Sherminator

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  20
 3. 12 oктомври 2019

  cipiripi

  Gaining Experience
  Мислења:
  281
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  205
 4. 12 oктомври 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  629
  Допаѓања:
  580
  Поени од трофеи:
  215
 5. 12 oктомври 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,336
  Допаѓања:
  9,757
  Поени од трофеи:
  1,707