1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2809

Тема:
Intel vs AMD
 1. 20 oктомври 2019

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  141
  Допаѓања:
  132
  Поени од трофеи:
  90
 2. 13 oктомври 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,619
  Допаѓања:
  9,280
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 12 oктомври 2019

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,715
  Допаѓања:
  2,032
  Поени од трофеи:
  1,492
 4. 12 oктомври 2019

  Vlatzki

  Gaining Experience
  Мислења:
  1,265
  Допаѓања:
  303
  Поени од трофеи:
  602
 5. 12 oктомври 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,676
  Допаѓања:
  14,223
  Поени од трофеи:
  2,317
 6. 12 oктомври 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,456
  Допаѓања:
  4,762
  Поени од трофеи:
  1,702
 7. 11 oктомври 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,645
  Допаѓања:
  4,524
  Поени од трофеи:
  1,677
 8. 11 oктомври 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,461
  Допаѓања:
  6,689
  Поени од трофеи:
  1,802
 9. 11 oктомври 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,724
  Допаѓања:
  2,355
  Поени од трофеи:
  1,702
 10. 11 oктомври 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50