1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #286

Тема:
каде можам да купам добра,не профи штрафилица
 1. 10 oктомври 2019

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,032
  Допаѓања:
  1,155
  Поени од трофеи:
  355
 2. 10 oктомври 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  125
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  60
 3. 10 oктомври 2019

  zelenko

  Gaining Experience
  Мислења:
  184
  Допаѓања:
  157
  Поени од трофеи:
  260
 4. 10 oктомври 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,412
  Допаѓања:
  3,294
  Поени од трофеи:
  1,642