1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Подарувам Разни (по)стари делови
 1. 23 oктомври 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,072
  Допаѓања:
  12,643
  Поени од трофеи:
  2,317
 2. 10 oктомври 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  177
  Допаѓања:
  124
  Поени од трофеи:
  90
 3. 10 oктомври 2019

  Nomad

  Intern, од Скопје
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20
 4. 10 oктомври 2019

  Chaeld10_8

  On your way to fame
  Мислења:
  870
  Допаѓања:
  685
  Поени од трофеи:
  255