1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #6

Тема:
Предлог за графичка
 1. 27 oктомври 2019

  Shaslik King

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 2. 10 oктомври 2019

  Alucard

  Шериф, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,802
  Допаѓања:
  1,587
  Поени од трофеи:
  507
 3. 10 oктомври 2019

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,426
  Допаѓања:
  1,591
  Поени од трофеи:
  492
 4. 9 oктомври 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  343
  Допаѓања:
  276
  Поени од трофеи:
  155
 5. 9 oктомври 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  246
  Поени од трофеи:
  295