1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #85

Тема:
Графики за мајнинг и гејминг by Pane.
 1. 10 oктомври 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  125
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  60
 2. 9 oктомври 2019

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  2,846
  Допаѓања:
  2,432
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 9 oктомври 2019

  windows8

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  742
  Допаѓања:
  953
  Поени од трофеи:
  265
 4. 9 oктомври 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,000
  Допаѓања:
  12,362
  Поени од трофеи:
  2,317