1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #23

Тема:
Луди цени за gpu
 1. 9 Јануари 2020

  prichina

  Unbeatable , Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,821
  Допаѓања:
  5,015
  Поени од трофеи:
  2,312
 2. 10 oктомври 2019

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  536
  Поени од трофеи:
  130
 3. 9 oктомври 2019

  Tajson

  On your way to fame, Машко, 44
  Мислења:
  644
  Допаѓања:
  823
  Поени од трофеи:
  195
 4. 9 oктомври 2019

  Tomashevski.Aleksandar

  Intern, Машко, 26
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  40
 5. 9 oктомври 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,550
  Допаѓања:
  4,906
  Поени од трофеи:
  1,702