1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #284

Тема:
каде можам да купам добра,не профи штрафилица
 1. 14 oктомври 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 38, од Струмица
  Мислења:
  1,591
  Допаѓања:
  2,407
  Поени од трофеи:
  1,492
 2. 10 oктомври 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  124
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  60
 3. 10 oктомври 2019

  artweb

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,172
  Допаѓања:
  512
  Поени од трофеи:
  365
 4. 9 oктомври 2019

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,032
  Допаѓања:
  1,154
  Поени од трофеи:
  355
 5. 9 oктомври 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,409
  Допаѓања:
  3,292
  Поени од трофеи:
  1,642