1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #13

Тема:
Луди цени за gpu
 1. 9 oктомври 2019

  Tomashevski.Aleksandar

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  42
  Поени од трофеи:
  40
 2. 9 oктомври 2019

  Enigma

  On your way to fame, Машко, од Бутел
  Мислења:
  1,080
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  375
 3. 9 oктомври 2019

  vlavot

  Medicus, Машко
  Мислења:
  2,960
  Допаѓања:
  2,936
  Поени од трофеи:
  1,812
 4. 9 oктомври 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,271
  Допаѓања:
  4,470
  Поени од трофеи:
  1,702