1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Луди цени за gpu
 1. 9 Јануари 2020

  prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,802
  Допаѓања:
  5,002
  Поени од трофеи:
  2,312
 2. 10 oктомври 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  146
  Допаѓања:
  74
  Поени од трофеи:
  60
 3. 10 oктомври 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,174
  Допаѓања:
  8,563
  Поени од трофеи:
  2,207
 4. 9 oктомври 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  388
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  155
 5. 9 oктомври 2019

  Tomashevski.Aleksandar

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  42
  Поени од трофеи:
  40
 6. 9 oктомври 2019

  Enigma

  On your way to fame, Машко, од Бутел
  Мислења:
  1,080
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  375
 7. 9 oктомври 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,544
  Допаѓања:
  1,760
  Поени од трофеи:
  492
 8. 9 oктомври 2019

  incontempt

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  198
  Поени од трофеи:
  130
 9. 9 oктомври 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,271
  Допаѓања:
  4,470
  Поени од трофеи:
  1,702
 10. 9 oктомври 2019

  tonidn

  Intern, Машко, 38
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  20