1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5

Тема:
Луди цени за gpu
 1. 9 Јануари 2020

  prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,802
  Допаѓања:
  5,002
  Поени од трофеи:
  2,312
 2. 17 Декември 2019

  Атанасоски Борис

  Intern, Машко, 19
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 3. 11 oктомври 2019

  barneymk

  Gaining Experience, Машко, 21, од Skopje
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  99
  Поени од трофеи:
  60
 4. 10 oктомври 2019

  BandiT mkd

  Intern
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  60
 5. 10 oктомври 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  2,445
  Поени од трофеи:
  1,502
 6. 10 oктомври 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,174
  Допаѓања:
  8,563
  Поени од трофеи:
  2,207
 7. 9 oктомври 2019

  iface

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  119
  Поени од трофеи:
  140
 8. 9 oктомври 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  518
  Допаѓања:
  307
  Поени од трофеи:
  205
 9. 9 oктомври 2019

  Tomashevski.Aleksandar

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  42
  Поени од трофеи:
  40
 10. 9 oктомври 2019

  zipi123

  Gaining Experience, Машко, 21, од ЛИСИЧЕ
  Мислења:
  459
  Допаѓања:
  426
  Поени од трофеи:
  155
 11. 9 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,789
  Допаѓања:
  3,953
  Поени од трофеи:
  1,702
 12. 9 oктомври 2019

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,663
  Допаѓања:
  6,967
  Поени од трофеи:
  1,717
 13. 9 oктомври 2019

  apo808

  Intern, Машко, 27
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  20
 14. 9 oктомври 2019

  gocetan

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  173
  Поени од трофеи:
  165
 15. 9 oктомври 2019

  Chaeld10_8

  On your way to fame
  Мислења:
  893
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  255
 16. 9 oктомври 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,544
  Допаѓања:
  1,760
  Поени од трофеи:
  492
 17. 9 oктомври 2019

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  377
  Допаѓања:
  252
  Поени од трофеи:
  205
 18. 9 oктомври 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  266
  Допаѓања:
  352
  Поени од трофеи:
  165
 19. 9 oктомври 2019

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  829
  Допаѓања:
  528
  Поени од трофеи:
  215
 20. 9 oктомври 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,115
  Допаѓања:
  4,822
  Поени од трофеи:
  2,202
 21. 9 oктомври 2019

  Uber-

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  126
  Поени од трофеи:
  90
 22. 9 oктомври 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,953
  Допаѓања:
  4,191
  Поени од трофеи:
  1,812