1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5

Тема:
Луди цени за gpu
 1. 11 oктомври 2019

  barneymk

  Gaining Experience, Машко, 21, од Skopje
  Мислења:
  98
  Допаѓања:
  98
  Поени од трофеи:
  50
 2. 10 oктомври 2019

  BandiT mkd

  Intern
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  60
 3. 10 oктомври 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,281
  Допаѓања:
  2,310
  Поени од трофеи:
  1,365
 4. 10 oктомври 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,166
  Допаѓања:
  8,403
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 9 oктомври 2019

  iface

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  119
  Поени од трофеи:
  130
 6. 9 oктомври 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  397
  Допаѓања:
  221
  Поени од трофеи:
  155
 7. 9 oктомври 2019

  Tomashevski.Aleksandar

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  42
  Поени од трофеи:
  40
 8. 9 oктомври 2019

  zipi123

  Gaining Experience, Машко, 20, од ЛИСИЧЕ
  Мислења:
  390
  Допаѓања:
  331
  Поени од трофеи:
  155
 9. 9 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,660
  Допаѓања:
  3,675
  Поени од трофеи:
  1,702
 10. 9 oктомври 2019

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,626
  Допаѓања:
  6,688
  Поени од трофеи:
  1,717
 11. 9 oктомври 2019

  apo808

  Intern, Машко, 26
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  10
 12. 9 oктомври 2019

  gocetan

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  171
  Поени од трофеи:
  165
 13. 9 oктомври 2019

  Chaeld10_8

  On your way to fame
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  633
  Поени од трофеи:
  255
 14. 9 oктомври 2019

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,395
  Допаѓања:
  1,531
  Поени од трофеи:
  492
 15. 9 oктомври 2019

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  295
  Допаѓања:
  189
  Поени од трофеи:
  165
 16. 9 oктомври 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  195
  Поени од трофеи:
  100
 17. 9 oктомври 2019

  steelseries

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  406
  Поени од трофеи:
  215
 18. 9 oктомври 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,864
  Допаѓања:
  4,586
  Поени од трофеи:
  2,202
 19. 9 oктомври 2019

  Uber-

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  88
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  50
 20. 9 oктомври 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,982
  Допаѓања:
  4,146
  Поени од трофеи:
  1,812