1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #7

Тема:
Продадено MI 9T Pro 6/64
 1. 10 oктомври 2019

  PandaBomber

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  366
  Допаѓања:
  461
  Поени од трофеи:
  205
 2. 10 oктомври 2019

  Draynor

  Intern, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  32
  Поени од трофеи:
  30
 3. 10 oктомври 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,187
  Допаѓања:
  1,617
  Поени од трофеи:
  812
 4. 9 oктомври 2019

  Zeddomazed

  Intern, Машко
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  30
 5. 9 oктомври 2019

  blackelf

  Gaining Experience, Машко, 20
  Мислења:
  604
  Допаѓања:
  483
  Поени од трофеи:
  265
 6. 9 oктомври 2019

  Enis-Phantom

  Gaining Experience, Машко, од Небитно
  Мислења:
  324
  Допаѓања:
  394
  Поени од трофеи:
  205
 7. 9 oктомври 2019

  #samurai#

  Gaining Experience
  Мислења:
  295
  Допаѓања:
  235
  Поени од трофеи:
  342
 8. 9 oктомври 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience
  Мислења:
  251
  Допаѓања:
  197
  Поени од трофеи:
  115
 9. 9 oктомври 2019

  Nick192

  Gaining Experience, Машко, од Stip , 2000
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  50
 10. 9 oктомври 2019

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,446
  Допаѓања:
  1,871
  Поени од трофеи:
  612
 11. 9 oктомври 2019

  Taurus

  Модератор, Машко, 38
  Мислења:
  2,317
  Допаѓања:
  962
  Поени од трофеи:
  837
 12. 9 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,620
  Допаѓања:
  3,751
  Поени од трофеи:
  1,702
 13. 9 oктомври 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  202
  Поени од трофеи:
  120
 14. 9 oктомври 2019

  Gucci

  On your way to fame
  Мислења:
  790
  Допаѓања:
  620
  Поени од трофеи:
  370