1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Telekabel Optic 1000
 1. 13 oктомври 2019

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,260
  Допаѓања:
  2,757
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 9 oктомври 2019

  stefan_off

  Gaining Experience, од MKD
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  313
  Поени од трофеи:
  315
 3. 9 oктомври 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,727
  Допаѓања:
  2,618
  Поени од трофеи:
  1,492
 4. 9 oктомври 2019

  Balanar

  Баниран/a, Машко, 30
  Мислења:
  1,066
  Допаѓања:
  1,158
  Поени од трофеи:
  305
 5. 9 oктомври 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 118
  Мислења:
  398
  Допаѓања:
  358
  Поени од трофеи:
  155
 6. 8 oктомври 2019

  BorisSapphire

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  931
  Допаѓања:
  634
  Поени од трофеи:
  205