1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
WordPress Огласник тема - сугестија?
 1. 8 oктомври 2019

  Futurelakimens

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  931
  Допаѓања:
  498
  Поени од трофеи:
  205
 2. 8 oктомври 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,596
  Допаѓања:
  4,462
  Поени од трофеи:
  1,677
 3. 8 oктомври 2019

  coNNectMKD

  Gaining Experience, Машко, 25, од Skopje
  Мислења:
  215
  Допаѓања:
  125
  Поени од трофеи:
  90
 4. 8 oктомври 2019

  BlackArrow7

  Intern, Машко, од Skopje
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  10