1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Проценка Asus ROG GR8 II
 1. 13 oктомври 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,871
  Допаѓања:
  4,588
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 8 oктомври 2019

  mkextremer

  On your way to fame, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,044
  Допаѓања:
  858
  Поени од трофеи:
  355
 3. 8 oктомври 2019

  farkizz

  Intern, Машко
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  30
 4. 8 oктомври 2019

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,153
  Допаѓања:
  4,382
  Поени од трофеи:
  1,717
 5. 8 oктомври 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,332
  Допаѓања:
  9,685
  Поени од трофеи:
  1,707