1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1274

Тема:
Електронски цигари втор дел
 1. 7 oктомври 2019

  fis1976

  On your way to fame, Машко, 43, од Скопје
  Мислења:
  451
  Допаѓања:
  854
  Поени од трофеи:
  155
 2. 7 oктомври 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,308
  Допаѓања:
  9,033
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 7 oктомври 2019

  Saso Trpenoski

  Intern, Машко, 42
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  45
  Поени од трофеи:
  20
 4. 7 oктомври 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  556
  Допаѓања:
  2,402
  Поени од трофеи:
  1,205