1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2912

Тема:
Која игра ја плешаш во моментов?
 1. 5 ноември 2019

  Draynor

  Intern, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  32
  Поени од трофеи:
  30
 2. 4 ноември 2019

  martin17

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  93
  Поени од трофеи:
  100
 3. 30 oктомври 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  144
  Поени од трофеи:
  80
 4. 27 oктомври 2019

  Tomekk

  Gaining Experience
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  60
  Поени од трофеи:
  100
 5. 6 oктомври 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  588
  Поени од трофеи:
  355
 6. 6 oктомври 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  82
  Допаѓања:
  307
  Поени од трофеи:
  120
 7. 6 oктомври 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  780
  Допаѓања:
  1,268
  Поени од трофеи:
  280
 8. 6 oктомври 2019

  Fredy

  Unstoppable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  830
  Допаѓања:
  2,130
  Поени од трофеи:
  1,280
 9. 6 oктомври 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  436
  Допаѓања:
  251
  Поени од трофеи:
  155
 10. 6 oктомври 2019

  Luca Toni

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  134
  Допаѓања:
  126
  Поени од трофеи:
  90