1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Проценка Dji mavic pro
 1. 7 oктомври 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  675
  Допаѓања:
  723
  Поени од трофеи:
  265
 2. 6 oктомври 2019

  stefan_off

  Gaining Experience, од MKD
  Мислења:
  317
  Допаѓања:
  266
  Поени од трофеи:
  305
 3. 5 oктомври 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  371
  Допаѓања:
  381
  Поени од трофеи:
  155
 4. 5 oктомври 2019

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  964
  Допаѓања:
  1,089
  Поени од трофеи:
  330
 5. 5 oктомври 2019

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  685
  Допаѓања:
  2,278
  Поени од трофеи:
  1,280
 6. 5 oктомври 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,334
  Допаѓања:
  9,749
  Поени од трофеи:
  1,707