1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #82

Тема:
Графики за мајнинг и гејминг by Pane.
 1. 5 oктомври 2019

  JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,301
  Допаѓања:
  889
  Поени од трофеи:
  842
 2. 4 oктомври 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,041
  Допаѓања:
  2,984
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 4 oктомври 2019

  Nomad

  Intern, од Скопје
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20
 4. 4 oктомври 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  125
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  60
 5. 4 oктомври 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  30