1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Карго низ Македонија
 1. 2 oктомври 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,356
  Допаѓања:
  9,842
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 2 oктомври 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  377
  Поени од трофеи:
  120
 3. 2 oктомври 2019

  Ragnar

  On your way to fame, Машко, 38
  Мислења:
  758
  Допаѓања:
  815
  Поени од трофеи:
  205
 4. 2 oктомври 2019

  flashgordon007

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  534
  Допаѓања:
  571
  Поени од трофеи:
  255