1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #180

Тема:
SMART TV IPTV
 1. 7 oктомври 2019

  vlatko_1984

  Intern, Машко, 35
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  60
 2. 3 oктомври 2019

  mkdboy

  Intern
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  70
 3. 2 oктомври 2019

  bakigvg

  Intern, Машко, 39
  Мислења:
  71
  Допаѓања:
  27
  Поени од трофеи:
  30
 4. 2 oктомври 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,534
  Допаѓања:
  3,444
  Поени од трофеи:
  1,817