1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #61

Тема:
Совет, Seavus, Semos vs Fon
 1. 3 oктомври 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 2. 1 oктомври 2019

  StefAngel

  Practice makes perfect, Машко, 31
  Мислења:
  1,706
  Допаѓања:
  1,110
  Поени од трофеи:
  442
 3. 1 oктомври 2019

  pipelin

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,204
  Допаѓања:
  784
  Поени од трофеи:
  355
 4. 1 oктомври 2019

  neW1

  Gaining Experience
  Мислења:
  675
  Допаѓања:
  143
  Поени од трофеи:
  462