1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #79

Тема:
Графики за мајнинг и гејминг by Pane.
 1. 4 oктомври 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,954
  Допаѓања:
  4,661
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 29 Септември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,039
  Допаѓања:
  2,981
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 29 Септември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  3,943
  Допаѓања:
  3,553
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 29 Септември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  779
  Допаѓања:
  1,268
  Поени од трофеи:
  280
 5. 29 Септември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  8,974
  Допаѓања:
  12,303
  Поени од трофеи:
  2,317