1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #6

Тема:
Проценка Samsung note 8 Snapdragon
 1. 30 Септември 2019

  Psycore

  Gaining Experience, од Скопје
  Мислења:
  482
  Допаѓања:
  429
  Поени од трофеи:
  195
 2. 29 Септември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  381
  Допаѓања:
  397
  Поени од трофеи:
  155
 3. 29 Септември 2019

  Mario.Bog

  Gaining Experience, Машко, 25, од Скопје
  Мислења:
  873
  Допаѓања:
  441
  Поени од трофеи:
  255
 4. 29 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,603
  Допаѓања:
  4,519
  Поени од трофеи:
  1,677
 5. 29 Септември 2019

  kristijan_m75

  Gaining Experience, Машко, 43
  Мислења:
  483
  Допаѓања:
  334
  Поени од трофеи:
  155