1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Нов Bluetooth звучник Sony SRS-XB21 red
 1. 30 Март 2020

  SaleSk

  Arzt, Машко, 43
  Мислења:
  4,601
  Допаѓања:
  5,167
  Поени од трофеи:
  1,852
 2. 30 Септември 2019

  Peceto

  Gaining Experience, Машко, 34
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  67
  Поени од трофеи:
  100
 3. 28 Септември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  433
  Допаѓања:
  343
  Поени од трофеи:
  155
 4. 28 Септември 2019

  Ace Lud

  Unstoppable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,121
  Допаѓања:
  2,000
  Поени од трофеи:
  1,375