1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1259

Тема:
Електронски цигари втор дел
 1. 28 Септември 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,397
  Допаѓања:
  10,188
  Поени од трофеи:
  2,342
 2. 28 Септември 2019

  aalekso0

  Intern, Машко, 51
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  20
 3. 28 Септември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,026
  Допаѓања:
  2,294
  Поени од трофеи:
  1,345
 4. 28 Септември 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  557
  Допаѓања:
  2,407
  Поени од трофеи:
  1,205
 5. 27 Септември 2019

  fis1976

  On your way to fame, Машко, 43, од Скопје
  Мислења:
  452
  Допаѓања:
  859
  Поени од трофеи:
  155
 6. 27 Септември 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,113
  Допаѓања:
  1,928
  Поени од трофеи:
  375
 7. 27 Септември 2019

  kosata

  Intern, Машко, од битола
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  27
  Поени од трофеи:
  30
 8. 27 Септември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,384
  Допаѓања:
  9,090
  Поени од трофеи:
  2,317