1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #161

Тема:
(ecig) Истражувања, експерименти и здравствени аспекти
 1. 26 ноември 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,580
  Допаѓања:
  3,574
  Поени од трофеи:
  1,642
 2. 24 Септември 2019

  cacko1

  Gaining Experience, Машко, 35
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  419
  Поени од трофеи:
  165
 3. 24 Септември 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,633
  Допаѓања:
  2,459
  Поени од трофеи:
  1,492
 4. 24 Септември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,083
  Допаѓања:
  6,075
  Поени од трофеи:
  1,802
 5. 24 Септември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,066
  Допаѓања:
  2,364
  Поени од трофеи:
  1,345
 6. 24 Септември 2019

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,359
  Допаѓања:
  11,538
  Поени од трофеи:
  2,217