1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #441

Тема:
Која Denuvo игра чекате да биде кракната?
 1. 23 Септември 2019

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,070
  Допаѓања:
  3,390
  Поени од трофеи:
  1,692
 2. 22 Септември 2019

  vlavot

  Medicus, Машко
  Мислења:
  2,951
  Допаѓања:
  2,922
  Поени од трофеи:
  1,812
 3. 22 Септември 2019

  -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 32, од Скопје
  Мислења:
  1,561
  Допаѓања:
  1,654
  Поени од трофеи:
  502
 4. 22 Септември 2019

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,425
  Допаѓања:
  1,591
  Поени од трофеи:
  492
 5. 22 Септември 2019

  xxxMoRLoGxxx

  Intern, Машко
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 6. 22 Септември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  50