1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2026

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 23 Септември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 2. 23 Септември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  1,758
  Поени од трофеи:
  255
 3. 23 Септември 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,920
  Допаѓања:
  2,274
  Поени од трофеи:
  1,602
 4. 21 Септември 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  173
  Допаѓања:
  207
  Поени од трофеи:
  140
 5. 21 Септември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,026
  Допаѓања:
  2,293
  Поени од трофеи:
  1,345
 6. 21 Септември 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,335
  Допаѓања:
  9,756
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. 21 Септември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  1,561
  Поени од трофеи:
  355