1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2025

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 24 oктомври 2019

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,188
  Допаѓања:
  2,708
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 26 Септември 2019

  Tomekk

  Gaining Experience
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  97
  Поени од трофеи:
  220
 3. 23 Септември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 4. 23 Септември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  1,778
  Поени од трофеи:
  255
 5. 22 Септември 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,051
  Допаѓања:
  508
  Поени од трофеи:
  355
 6. 21 Септември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,237
  Допаѓања:
  3,618
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. 21 Септември 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  337
  Допаѓања:
  717
  Поени од трофеи:
  205
 8. 21 Септември 2019

  Musho

  Gaining Experience, Машко, 38
  Мислења:
  102
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  190
 9. 21 Септември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,694
  Допаѓања:
  11,010
  Поени од трофеи:
  1,707
 10. 21 Септември 2019

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  672
  Допаѓања:
  1,039
  Поени од трофеи:
  215
 11. 21 Септември 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,841
  Допаѓања:
  26,085
  Поени од трофеи:
  2,377
 12. 21 Септември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 36, од Ресен
  Мислења:
  1,133
  Допаѓања:
  2,578
  Поени од трофеи:
  1,345