1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #102

Тема:
Бесконтактно плаќање преку телефон
 1. 17 oктомври 2019

  spytronicmk

  Intern, 29
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  20
 2. 16 oктомври 2019

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 21
  Мислења:
  994
  Допаѓања:
  529
  Поени од трофеи:
  205
 3. 13 oктомври 2019

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,628
  Допаѓања:
  1,279
  Поени од трофеи:
  612
 4. 9 oктомври 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,771
  Допаѓања:
  1,876
  Поени од трофеи:
  612
 5. 21 Септември 2019

  stevo15

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  259
  Допаѓања:
  226
  Поени од трофеи:
  215
 6. 21 Септември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,009
  Допаѓања:
  1,570
  Поени од трофеи:
  355
 7. 21 Септември 2019

  dimsa

  Gaining Experience
  Мислења:
  247
  Допаѓања:
  276
  Поени од трофеи:
  155
 8. 21 Септември 2019

  mihovkris

  On your way to fame, 25, од Неготино
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  677
  Поени од трофеи:
  205
 9. 21 Септември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  3,951
  Допаѓања:
  3,563
  Поени од трофеи:
  1,707
 10. 20 Септември 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  885
  Допаѓања:
  1,059
  Поени од трофеи:
  270
 11. 20 Септември 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,337
  Допаѓања:
  9,759
  Поени од трофеи:
  1,707
 12. 20 Септември 2019

  despotovikj

  Gaining Experience, Машко, 24
  Мислења:
  1,016
  Допаѓања:
  492
  Поени од трофеи:
  355
 13. 20 Септември 2019

  Gucci

  On your way to fame
  Мислења:
  790
  Допаѓања:
  620
  Поени од трофеи:
  370
 14. 20 Септември 2019

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,661
  Допаѓања:
  6,841
  Поени од трофеи:
  1,717
 15. 20 Септември 2019

  Balanar

  Баниран/a, Машко, 29
  Мислења:
  1,066
  Допаѓања:
  1,160
  Поени од трофеи:
  305
 16. 20 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,592
  Допаѓања:
  4,502
  Поени од трофеи:
  1,677